art/culture/fashion/entertainment/...

11.10.11

Double lens, czyli podwójna soczewka... Patrzeć we dwie to jak nosić jednocześnie szkła kontaktowe i okulary. Wizja staje się niesamowicie ostra, niedostrzegalne dotąd szczegóły wydają się atakować oczywistością. Tak chcemy zbudować ten blog – we dwie, na ostro i w detalu. Inspiracje – uderzają i zaskakują na każdym kroku, wystarczy tylko mocniej zamrugać. Chcemy zboczyć z rutynowego kursu i poznać ludzi, miejsca, wydarzenia, o których dotąd nie miałyśmy pojęcia. I chcemy się tym dzielić. A jeśli wy już o nich wiecie, dlaczego nie mielibyście dać nam znać? Art/culture/fashion/entertainment – nie chcemy się szufladkować, jedynie ukierunkować. Szukamy tego, co budzi emocje.

Double lens is a double view. Looking at things in tandem is like wearing contact lenses and glasses at the same time. The vision gets incredibly sharp, the details that are normally imperceptible now seem to overwhelm you with their obviousness. This is what our blog is supposed to look like – a sharp, detailed, double vision. Inspirations – they hit hard and take by surprise on every corner, just blink harder. We want to steer off the everyday path and discover people, places, and events of which we haven't heard before. Plus we want to share. And, if you are already aware of their existence, why wouldn't you let us know? Art/culture/fashion/entertainment – we never aimed to pigeonhole what we are doing, we simply need a mutual direction. This is a quest for something to stir emotions.
3 komentarze:

 1. bardzo fajny pomysł z nazwą. czekam na dalsze posty, bo na razie ciężko cokolwiek powiedzieć po jednym wpisie. hype!Δ

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za bloga.Zapowiada się interesująco!!!! W końcu może dowiemy sie co ciekawego dzieje się w mieście Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. MARZYCIELE! Louis Garrel!

  Fajnie :D

  OdpowiedzUsuń